HAMZA YERLİKAYA SPOR KOMPLEKSİ

6/1/2009 12:41:37 AM

Eski Edirne Asfaltı Üzeri Sultançiftliği girişi GAZİOSMANPAŞA Tel:02125946640
Ulaşım : 49G, 38B, 38A, 37E, 37, 53, 36G, 36GT nolu İETT araçları.
YÜZME HAVUZU
SPOR SALONU
MASA TENİSİ SALONU
HALI SAHA (1 adet]

Tesisin otoparkı, kafeteryası ve dinlenme salonu mevcut olup eski Edirne asfaltı üzerinde veTEM yolu bağlantılıdır. Spor salonunda; basketbol, hentbol ve voleybol branşlarında müsabaka çalışmaları ortalama 12+12=24 kişi antrenman çalışmaları en fazla 30-40 sporcu salonumuz; boş saatlerde her türlü salon sporu ile basketbol, voleybol ve hentbol branşlarında günlük veya abone olarak kişi veya kurumlara tahsis edilir. Halı sahada bir müsabakada 6/6+6/6=24 ki-Sİ ile oynanmakta olup günün diğer boş saatlerinde günlük veya abone olarak kişi veya kurumlara tahsis edilir. 10 masadan oluşan masa tenisi salonuyla oturma gruplarından oluşan dinlenme salonuna kişi veya grup olarak masa tenisi sporuna 24 saat hizmet verilmektedir.


Ünite ve Birimler :

450 seyirci kapasiteli, 8 kulvarlı olimpik yüzme havuzu (ayrıca minik çırpınma havuzu), 1500 seyirci kapasiteli spor salonu, step, kondisyon ve masa tenisi salonlarının yanısıra; 2 adet halı saha, sauna, idari birimler, kafeterya, 50 araçlık otopark ve yeşil alanlar.

Organizasyonlar : 

Şirketlerarası Futbol Turnuvası, Tesislerarası Yüzme Yarışları, Kulüplerarası Yıldızlar ve Gençler Sutopu Müsabakaları, Tesislerarası Karate Şampiyonası, Yaz ve Kış Spor Okulları, Şirketlerarası Taekwondo Turnuvası.

Sosyal Faaliyetler : 

Öğrencilere yönelik tiyatro, sinema gezileri, orman yürüyüşleri, göz sağlığı tarama faaliyetleri, resim, müzik ve yabancı dil dersleri, deprem, yangın ve çevre seminerleri, folklor gösterileri.

Ulusal ve Uluslararası Müsabakalar : 

Türkiye Sutopu Ligi Maçları, Uluslararası Kick-Boks Turnuvası, Türkiye Kulüplerarası Kick-Boks Şampiyonası, Yıldızlar Hentbol Karşılaşmaları, Tink-Tank (Soru-Cevap) Spor Semineri, Okullararası Spor Konulu Kompozisyon Yarışması.

Özel Kiralamalar : 

AKUT"un deprem eğitim semineri, Emniyet ve Çevik Kuvvet mensuplarının eğitim ve çalışma programı, siyasi partilerin kongre ve seminerleri, Göçmenler Derneği dayanışma geceleri, Özel TV programları (Kanal 7 - Deniz Feneri programı gibi...), Reklâm ve Tanıtım Filmi çekimleri.


 Sayfayı Yenile      |    Yazdır      |      Geri Dön       |        Yukarı